KONST / Litografier / Färglitografier 16816021
nr 1681 6021
Larissa Stenlander
(f. 1960), Sverige
Färglitografier, 2 st, Katter. Signerad, numrerad 60&100 / 100. Färglitografi, bildmått: 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 35x43 cm
måndag 24 februari 2025
kl 18:16:52
Larissa Stenlander
Läs mer om Larissa Stenlander